Zzielenieć! Przekształć kontener wysyłkowy!

kontener i pawilon biurowy handlowy
Nie musisz być działaczem na rzecz ochrony środowiska, specem od architektury ani miłośnikiem designu, aby chcieć przekształcić kontener transportowy w przestrzeń do pracy, hobby lub mieszkania. Szybko staje się materiałem budowlanym wybieranym przy projektowaniu biura ,  rozbudowy domu ,  stołówki ,  a nawet  studia nagraniowego . Dlaczego to? Cóż, kontenery transportowe są niedrogie, duże, solidne, wszechstronne i, co najważniejsze w dzisiejszych czasach… przyjazne dla środowiska.

Tutaj, możemy albo dostarczyć kontenery handlowe do Twojego własnego projektu przebudowy , albo nasza firma może przeprowadzić dla Ciebie konwersję. Poniżej podajemy niektóre z głównych powodów, dla których coraz więcej naszych klientów wykorzystuje do przebudowy kontenery transportowe z recyklingu. Dlaczego nie przejrzysz niektórych z naszych ostatnich studiów przypadku w poszukiwaniu inspiracji ?

 1. Sprzedajemy nowe i używane kontenery transportowe – bliższe spojrzenie na ekologiczne referencje branży kontenerowej

  Kupując używany kontener transportowy, poddajesz go recyklingowi. Kiedy już zostanie odmalowany i przekształcony zgodnie z przeznaczeniem (lub po prostu używany do przechowywania), nikt nigdy nie będzie wiedział, że był używany. Niezależnie od tego, czy kontener jest nowy, czy używany, spełnił już swoje główne zadanie; to znaczy, biorąc co najmniej jedną podróż drogą morską w celu przetransportowania ładunku do miejsca docelowego. Dlatego też, gdy kontener biurowy przybywa na przykład do Wielkiej Brytanii, nie jest on nic winien środowisku. Tak więc, jeśli kupujesz kontenery transportowe z recyklingu, korzystasz z doskonałego, przyjaznego dla środowiska materiału budowlanego.

 2. Redukcja transportu – kontenery można umieszczać na placach budowy lub w ich pobliżu, na terenach szpitali, na uniwersytetach lub na nieużywanych terenach w dużych miastach.

  Tworząc tanie, tymczasowe mieszkania, ślad węglowy i koszty pieniężne dojazdów można zmniejszyć w przypadku tymczasowych pracowników budowlanych, wiejskich pracowników rolnych lub studentów. Recyklingowane kontenery modułowe to również bardzo przystępny sposób na stworzenie mieszkania.
  Typowy 40-stopowy kontener zawiera około 8000 funtów stali, co może wymagać około 8000 kilowatogodzin energii do stopienia i ponownego wytworzenia. To około połowa tego, co typowy dom zużywa w ciągu roku. W rezultacie budynki powstałe ze zużytych kontenerów transportowych są doskonałymi urządzeniami do długoterminowego magazynowania dwutlenku węgla.

 3. Modułowe rozwiązania przestrzenne – Kontenery są zbudowane tak, aby można je było układać w stosy, więc im wyżej można je układać, tym mniej miejsca potrzebują

  To jest zbiór projektów z obszaru Polski opartych na technikach kontenerowych, udoskonalony przez firmę o nazwie Urban Space Management . Pierwszy projekt powstał we wschodnim Londynie w 2001 roku. Firma tworzy przyjazne dla środowiska modułowe rozwiązania przestrzenne w różnych projektach budowlanych. Należą do nich biura, sklepy detaliczne, pracownie artystów, żłobek, ośrodek młodzieżowy i szkoła, a także mieszkania. Stany zarządzania przestrzenią miejską;
   Ta modułowa technologia umożliwia skrócenie czasu i kosztów budowy nawet o połowę w porównaniu z tradycyjnymi technikami budowlanymi, pozostając jednocześnie znacznie bardziej przyjaznym dla środowiska ”

 4. Kontenery transportowe poddane recyklingowi – obecnie używane w hotelach

  Możliwość układania kontenera transportowego na podobieństwo klocków Lego oznacza, że ​​można bardzo szybko stworzyć wiele pięter kabin modułowych, a także obniżyć koszty.

 5. Adaptacje przyjazne dla środowiska

  Po przekształceniu kontenery transportowe można bardzo łatwo wyłożyć sklejką lub aluminium (w zależności od przebudowy). Ludzie mogą chcieć wyłożyć pojemnik ze względów estetycznych (np. w biurze lub stołówce) lub w celu kontrolowania wahań temperatury. Bez względu na przyczynę, zwiększenie kontroli temperatury jest niezwykle świadome ekologicznie.

 6. Więcej etycznych „zielonych” pomysłów

  Kontenery transportowe są niezwykle wytrzymałe. Dlatego coraz popularniejsze staje się wykorzystywanie płaskich dachów do paneli fotowoltaicznych. Inne genialne pomysły etyczne to stworzenie słonecznego dachu z ciepłą wodą, dachu z mchu, a nawet ogrodu. To świetne sposoby na zwiększenie pozytywnego wpływu na środowisko.