Zwiększ żywotność swojego systemu szamba dzięki energooszczędnym urządzeniom!

szamba w Polsce 894523

Systemy septyczne są jedną z najstarszych metod oczyszczania ścieków. Do tej pory prawdopodobnie masz jasność co do tego, jak działa system i co musisz zrobić, aby utrzymać go w dobrym stanie. Wiesz, że są pewne rzeczy, których nie wyrzucasz do kanalizacji, kiedy pompować system i jak zapewnić jego wydajną pracę. Chociaż prawdopodobnie robisz wszystko poprawnie, zawsze istnieją sposoby na poprawę wydajności systemu septycznego. Jesteśmy lokalnymi specjalistami w zakresie czyszczenia septycznego i beztlenowego. Jesteśmy firmą rodzinną od 1958 roku i od tego czasu z dumą pompujemy szamba betonowe. Chcemy mieć pewność, że Twój system septyczny działa z maksymalną wydajnością i wszelkie informacje, które możemy zaoferować, aby Ci w tym pomóc, zrobimy to.

ENERGIA STAR

Ponieważ rząd ma wszystko w swoich rękach, ma własny oddział, który informuje konsumentów, jak wybierać energooszczędne urządzenia i elektronikę. Ta usługa może być nieoceniona przy zakupie nowego urządzenia, ponieważ logo jest wyświetlane wraz z informacją o urządzeniu lub zużyciu energii przez urządzenie. Oferują szeroki zakres usług, aby edukować konsumentów na temat odpowiedzialnego korzystania z energii i taktyk oszczędzania energii w domu. Jaki to ma związek z systemami septycznymi? Jedną z głównych przyczyn problemów septycznych jest wprowadzanie zbyt dużej ilości wody do zbiornika i pola ługującego. To zakłóci delikatny proces bakteryjny w zbiorniku i przytłoczy system. Oszczędzanie wody jest jednym ze sposobów uniknięcia tego zjawiska, a energooszczędne urządzenia są zaprojektowane tak, aby zużywały mniej wody niż starsze, mniej wydajne modele. Dlatego zawsze, gdy szukasz nowej pralki, zmywarki, a nawet toalety, szukaj logo „Szamba betonowe„.

Pralka

Jak byśmy żyli bez pralki? Pomyśl, jak okropnie byłoby iść nad rzekę i walnąć o kamień, żeby przygotować je do jutrzejszej pracy. Pralki stały się częścią naszego życia, tak naprawdę nie ma możliwości pozbycia się pralki. Oczywiście, chociaż nie zamierzasz rezygnować z pralki, zawsze możesz uzyskać bardziej aktualny, wydajny model. Pralki z certyfikatem zostały zaprojektowane tak, aby oszczędzać wodę i energię. Nowe wysokowydajne pralki sprawią, że Twoje ubrania będą równie czyste, jeśli nie czystsze, niż starsze, nieefektywne modele. Do wykonania tej samej pracy zużywają mniej wody. Nie tylko jest to lepsze na rachunkach za media, ale także twój system septyczny zauważy różnicę.

WC

Toaleta jest dużym konsumentem wody w domu, zwłaszcza jeśli toaleta została wykonana w późnej administracji. W dzisiejszych czasach toaleta może wyssać piłeczkę golfową za pomocą łyżki wody. Cóż, może nie, ale toalety o wysokiej wydajności mogą zaoszczędzić ogromne ilości wody. Szacuje się, że zużywając ułamek wody ze starych toalet, można zaoszczędzić do 27 000L wody rocznie dzięki modernizacji. To dużo spłukiwania. Poszukaj toalety oznaczonej jako niski przepływ. Toalety o niskim przepływie zużywają mniej niż 1,28 L na spłukanie, podczas gdy te, które nie mają niskiego przepływu, zużywają ponad 3,5L na spłukanie. Niektórzy uważają, że toaleta z niskim przepływem nie jest tak skuteczna w prowadzeniu biznesu, jeśli wiesz, co mówimy. Obecne toalety o niskim przepływie są więcej niż w stanie usunąć prawie każdy ładunek *hm*. Zmodernizuj swoje stare toalety za pomocą urządzeń o niskim przepływie,

Zmywarka

Większość z nas ma zmywarkę do naczyń i podobnie jak pralka przyzwyczailiśmy się do używania zmywarki do wszystkich naszych potrzeb związanych ze zmywaniem naczyń. Oczywiście, jeśli naprawdę chcesz oszczędzać wodę, wystarczy zlew pełen wody z mydłem i trochę smaru do łokci, ale kto ma na to czas? Nowe zmywarki z certyfikatem zmywają naczynia przy użyciu mniejszej ilości wody i zużywają znacznie mniej energii niż zmywarka bez certyfikatu. Koszt eksploatacji certyfikowanej zmywarki to zaledwie 35 USD rocznie, czyli mniej niż niektórzy z nas wydają co miesiąc na siłownię. Zmniejsz obciążenie swojego systemu septycznego i zdobądź nową zmywarkę lub pozbądź się członkostwa w siłowni i pracuj górną częścią ciała, szorując naczynia w zlewie.

Wywóz śmieci

Podczas gdy wywóz śmieci jest szczytem wygody, jeśli masz szambo, najlepszą radą, jaką możemy zaoferować, jest nieużywanie go. Na powierzchni wywóz śmieci wydaje się być dość nieszkodliwy, ale w rzeczywistości może oznaczać śmierć szamba. Wiemy, że wyrzucanie całych warzyw do śmietnika jest super zabawne (zaufaj nam, trzymaj się z dala od bakłażana), ale jeśli masz system septyczny, każda wyrzucona marchewka to nie tylko pozbawianie się pysznych warzyw, ale może zatykać swój system septyczny. Zmielona żywność nie ulegnie rozkładowi w tempie akceptowalnym dla procesu biologicznego po wprowadzeniu do systemu septycznego. Oznacza to, że za każdym razem, gdy korzystasz z utylizacji śmieci, potencjalnie skracasz żywotność swojego systemu.

Nadszedł czas, aby zmodernizować swoje urządzenia

Chociaż uwielbiamy spotykać się z naszymi stałymi klientami, wiemy, że nie chcesz, abyśmy pojawiali się mniej więcej co roku, aby przepompować Twój system septyczny. Jednym z najlepszych sposobów, aby trzymać nas z daleka, jest modernizacja urządzeń marnujących wodę na urządzenia z certyfikatem i samodzielne ćwiczenie oszczędzania. Rzeczy takie jak zakręcanie wody podczas golenia lub mycia zębów, zamiana słuchawki prysznicowej na model z niskim przepływem, a nawet mycie własnych naczyń – tak, w zlewie. Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek dotyczących oszczędzania wody lub minęło więcej czasu od wyczyszczenia szamba, nie wahaj się do nas zadzwonić. Jesteśmy dumni z obsługi naszych klientów i jak zawsze lubimy mówić, nikt nie wtyka nosa w nasze sprawy! Skontaktuj się z nami już dziś lub sprawdź nasze usługi pompowania szamba w mieszkaniach. Oczekujemy na kontakt zwrotny!