Kilka powodów dlaczego warto wybrać używany iPhone

używany iPhone

1. Najpierw zdobądź najlepsze aplikacje

Twórcy najlepszych i najwyższej jakości aplikacji wciąż faworyzują Apple. Większość aplikacji korzysta ze sklepu Apple App Store jako platformy startowej i publikuje tam swoje aplikacje znacznie wcześniej niż w sklepie Google Play na telefony z systemem Android. Tak było w przypadku niektórych najpopularniejszych aplikacji ostatnich lat, takich jak Super Mario Run i Snapchat.

Niektóre aplikacje mogą w ogóle nie zostać wydane na telefony z Androidem. Twórcom aplikacji znacznie trudniej jest tworzyć gry i aplikacje na telefony z Androidem, ponieważ jest ich wiele i wiele unikalnych funkcji telefonów powinno być branych pod uwagę podczas opracowywania. Model przychodów App Store lepiej służy również twórcom aplikacji wysokiej jakości, co zagwarantuje bezpieczne i dobre aplikacje także użytkownikom iPhone’a w przyszłości.

2. Apple Pay

Apple Pay to usługa płatnicza firmy Apple, która umożliwia dokonywanie płatności kartą kredytową i debetową za pomocą telefonu. Płacenie przebiega tak samo jak płatność zbliżeniowa kartą plastikową, czyli poprzez zbliżenie telefonu do czytnika kart. Karta jest chroniona przez Face ID, Touch ID lub hasło telefonu, co pozwala na bezpieczne przechowywanie informacji o płatnościach.

iPhone na gwarancji

Apple Pay może być również używany do robienia zakupów w aplikacjach: rezerwacja pokoju hotelowego, zakupy ubrań czy zamawianie pizzy nie może być prostsze. Google Pay nie jest jeszcze dostępny w wielu krajach, więc użytkownicy potrzebujący prostej i łatwej metody płatności mobilnych powinni wybrać Apple używany iPhone.

3. Chmura rodzinna

Apple iPhone to dobry wybór dla dzieci, zwłaszcza jeśli cała rodzina korzysta z urządzeń i telefonów Apple. Korzystanie z telefonu jest bezpieczne, ponieważ rodzice mogą łatwo śledzić, co ich dzieci robią z telefonami. W poprzednim poście na blogu wymieniliśmy powody, dla których iPhone na gwarancji to świetny wybór na pierwszy telefon dla dziecka.

Apple Family Sharing ułatwia życie rodzinne. Maksymalnie sześciu członków rodziny może na przykład wspólnie kupować muzykę, filmy lub aplikacje oraz udostępniać albumy ze zdjęciami, kalendarze i przypomnienia. Nie ma ryzyka, że dzieci pobiorą nieodpowiednie lub płatne aplikacje, ponieważ Chmura rodzinna umożliwia zatwierdzanie przez rodziców aplikacji ich dzieci.

A kiedy na przykład dzieci zaczynają same chodzić do szkoły, rodzice mogą śledzić podróż dzięki funkcji Znajdź moich znajomych.

używany iPhone

4. iPhone’y zachowują swoją wartość

Ponieważ często pojawiają się nowe modele smartfonów z atrakcyjnymi funkcjami, ludzie stale chcą aktualizować swoje telefony do nowszych modeli. Kiedy ludzie przestają używać swoich telefonów i kupują nowy, często chcą sprzedać swój wciąż działający stary telefon za najlepszą możliwą cenę.

Telefony Apple zachowują swoją wartość odsprzedaży znacznie lepiej niż telefony z Androidem. iPhone’y są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co w dużym stopniu pomaga im zachować wartość odsprzedaży. Telefony Apple pozostają również modelami flagowymi i aktualnymi dłużej, ponieważ jest tylko jeden producent, a nowe i lepsze telefony nie są wprowadzane na rynek tak często, jak telefony z Androidem.

Używane iPhone’y można sprzedawać na przykład na stronie ITCoutlet, która kupuje i sprzedaje używane iPhone’y.