Funkcje sklepu internetowego.

pexels-negative-space-177557

1) Wiele metod płatności: W ostatniej dekadzie wprowadzono wiele nowych cyfrowych metod płatności. Dlatego sklep, który pakuje większość z nich, zapewnia klientom łatwość zakupów i większą sprzedaż właścicielom sklepów. Upewnij się, że Twój sklep internetowy obsługuje płatności za pośrednictwem e-portfeli, kart kredytowych, kart debetowych, kart inteligentnych i sklepy internetowe Wrocław, aby dać kupującym swobodę płacenia tak, jak chcą.

2) Moduł popularnych wyszukiwań: Festiwale, sezony i specjalne okazje wyzwalają popyt na określone produkty. Dlatego dodanie popularnego modułu wyszukiwania do witryny ma sens. Dodanie tej funkcji ułatwi kupującym dotarcie do popularnych artykułów w Twoim sklepie internetowym. Dość prosta funkcja sklepu internetowego, ale tworzy dużą wartość.

3) Suwak obrazu: Ponieważ obrazy mają kluczowe znaczenie dla nowoczesnych zakupów, Twój sklep internetowy nie może obejść się bez suwaka obrazu. Pozwala nam wyświetlać wiele zdjęć produktów w łatwym do przeglądania układzie i pokazywać produkt pod różnymi kątami. Twoja funkcja powinna działać płynnie, wyraźnie pokazywać przyciski nawigacyjne i zawierać opcję powiększania na stronach produktów.

4) Powiększenie zdjęć wysokiej jakości: Bez fizycznego kontaktu z sprzedawanymi produktami, dopóki ich nie kupimy, możliwość powiększania i oglądania różnych aspektów produktu za pomocą zdjęć jest czymś, czego chce każdy kupujący. Płynnie działająca funkcja powiększania jest szczególnie istotna w przypadku sklepów internetowych sprzedających odzież, sztukę, rękodzieło, produkty kosmetyczne, biżuterię, buty i produkty designerskie.

5) Nawigacja w bułce tartej: budowanie sklepów internetowych pomaga klientom śledzić ścieżkę pokonaną w celu dotarcia do określonego produktu. Minimalizuje potrzebę wykonywania drastycznych skoków w całym sklepie. Nawigacja po bułce tartej to bardzo prosta cecha nawigacji po stronie, ale jest krytyczna z punktu widzenia. Upewnij się więc, że Twój sklep internetowy ją posiada!